Koloběžkiáda

12.09.2017 22:01

Dne 12.9. vyrazila vybraná část žáků ZŠ Lhotka na atletický stadion v Ostravě - Vítkovicích, kde se konal první ročník soutěže v jízdě na koloběžkách. I přes nepřízeň počasí mezi sebou bojovali žáci ze tří škol. Disciplíny, které je čekaly, byly velmi náročné. Kromě jízdy na samotné koloběžce v délce 400 m to byla také dovednostní trať, ve které měli žáci ukázat, jak koloběžku umí ovládat. V mladší kategorii žákyň získala naše škola ZLATOU a STŘÍBRNOU medaili! V mladší kategorii žáků pak jednu STŘÍBRNOU medaili (velká gratulace všem závodníkům). Ve starší kategorii jsme se na stupních vítězů neumístili. Bylo to velmi pěkné dopoledne, které žákům ukázalo nový druh sportu, který se i u nás pomalu dostává do popředí zájmu.